Відгуки про компанію AMANTIОльга К.31.08.2025 ВідмінноНаталія Ш.30.08.2025 ВідмінноОлександр Х.29.08.2025 ВідмінноМолодці,замовлення отримав вчасноАнна Х.28.08.2025 ВідмінноСмачні та свіжі цукерки! Швидко відправили замовлення! Все супер)Андрей Г.26.08.2025 ДобреДуже смачні цукеркиКатерина К.24.08.2025 ВідмінноДуже вдячна за лояльність та швидку доставочку! Буду замовляти обов’язково ще і радити знайомим!!!Іванна К.21.08.2025 ДобреЗамовляла цукерки "фундук по- швейцарськи" . Начинка смачна, а ось горішок- було б смачніше якби він був смажений, а не сирий.Григорій С.21.08.2025 ВідмінноОксана П.21.08.2025 ВідмінноРоботою продавця задоволенаНаталія Г.20.08.2025 Відмінно
Молодці,замовлення отримав вчасно
Смачні та свіжі цукерки! Швидко відправили замовлення! Все супер)
Дуже смачні цукерки
Дуже вдячна за лояльність та швидку доставочку! Буду замовляти обов’язково ще і радити знайомим!!!
Замовляла цукерки "фундук по- швейцарськи" . Начинка смачна, а ось горішок- було б смачніше якби він був смажений, а не сирий.
Роботою продавця задоволена