Вдячна продавцю за свіжий продукт і швидку відправку.Цукерки і сухофрукти дуже смачні,рекомендую продавця.Замовляю вже не вперше,і ,як завжди все чудово!!!
Артем Х.
Отлично
Ирина Б.
Отлично
Анастасія К.
Отлично
Дуже задоволена покупкою: цукерки були свіжі (виготовлені буквально тиждень-два назад), а також дуже порадувало, що фініки були запаяні в плівку - зазвичай продають без й нема впевненості хто їх де тримав( також порадували насіння та чорнослив на вагу - приїхало в гарному пакування, все свіже) дякую продавцю!
Тетяна Н.
Отлично
Надійно запаковано, цукерки свіжі. Швидко написали та відповіли. Нарікань чи зауважень немає.
Наталія Ш.
Отлично
Тетяна К.
Отлично
Дякую ❤️Швидке та якісне обслуговування
Надежда Н.
Нейтрально
Замовляла 2 упаковки кедрових горішків по 200 г, які планувала відправити двом дітям. А мені прислали одну упаковку 400 г. Засмутилась, бо для мене було важливо отримати саме дві однакові запаковані упаковки. Тепер маю клопіт з пошуку нових пакетів.
Олена Л.
Отлично
Смачні цукерки, гарне обслуговування. Швидко відправили. Дуже рекомендую
Алла К.
Отлично
Для мене це найкращі солодощі в світі! Обожнюю все, що купую. Завжди все свіже. Моя мрія, щоб весь світ спробував ваші смаколики. А ще я хочу кожен день замовляти у вас. Моя рекомендація це цукерки солона карамель, мармелад кубіки манго, халва самаркандська та пішманіє.
Вдячна продавцю за свіжий продукт і швидку відправку.Цукерки і сухофрукти дуже смачні,рекомендую продавця.Замовляю вже не вперше,і ,як завжди все чудово!!!
Дуже задоволена покупкою: цукерки були свіжі (виготовлені буквально тиждень-два назад), а також дуже порадувало, що фініки були запаяні в плівку - зазвичай продають без й нема впевненості хто їх де тримав( також порадували насіння та чорнослив на вагу - приїхало в гарному пакування, все свіже) дякую продавцю!
Надійно запаковано, цукерки свіжі. Швидко написали та відповіли. Нарікань чи зауважень немає.
Дякую ❤️Швидке та якісне обслуговування
Замовляла 2 упаковки кедрових горішків по 200 г, які планувала відправити двом дітям. А мені прислали одну упаковку 400 г. Засмутилась, бо для мене було важливо отримати саме дві однакові запаковані упаковки. Тепер маю клопіт з пошуку нових пакетів.
Смачні цукерки, гарне обслуговування. Швидко відправили. Дуже рекомендую
Для мене це найкращі солодощі в світі! Обожнюю все, що купую. Завжди все свіже. Моя мрія, щоб весь світ спробував ваші смаколики. А ще я хочу кожен день замовляти у вас. Моя рекомендація це цукерки солона карамель, мармелад кубіки манго, халва самаркандська та пішманіє.