Дякуюююю цукерки дуже гарно запаковані) і дуже смачні))) Ще буду замовляти )
Марина Т.
Отлично
Анна К.
Отлично
Рекомендую! Швидка відправка, завжди свіжа поставка, хурма слайсами та солені фісташка - просто моя любов, раджу від душі і за приємною ціною, саме в цьому магазинчику ❤️😉 дякую вам, дуже приємно повертатись знову і знову
відправили швидко, усе було якісне
Дякуюююю цукерки дуже гарно запаковані) і дуже смачні)))
Ще буду замовляти )
Рекомендую! Швидка відправка, завжди свіжа поставка, хурма слайсами та солені фісташка - просто моя любов, раджу від душі і за приємною ціною, саме в цьому магазинчику ❤️😉 дякую вам, дуже приємно повертатись знову і знову