Отзывы о компании AMANTIОльга К.31.08.2025 ОтличноНаталія Ш.30.08.2025 ОтличноОлександр Х.29.08.2025 ОтличноМолодці,замовлення отримав вчасноАнна Х.28.08.2025 ОтличноСмачні та свіжі цукерки! Швидко відправили замовлення! Все супер)Андрей Г.26.08.2025 ХорошоДуже смачні цукеркиКатерина К.24.08.2025 ОтличноДуже вдячна за лояльність та швидку доставочку! Буду замовляти обов’язково ще і радити знайомим!!!Іванна К.21.08.2025 ХорошоЗамовляла цукерки "фундук по- швейцарськи" . Начинка смачна, а ось горішок- було б смачніше якби він був смажений, а не сирий.Григорій С.21.08.2025 ОтличноОксана П.21.08.2025 ОтличноРоботою продавця задоволенаНаталія Г.20.08.2025 Отлично
Молодці,замовлення отримав вчасно
Смачні та свіжі цукерки! Швидко відправили замовлення! Все супер)
Дуже смачні цукерки
Дуже вдячна за лояльність та швидку доставочку! Буду замовляти обов’язково ще і радити знайомим!!!
Замовляла цукерки "фундук по- швейцарськи" . Начинка смачна, а ось горішок- було б смачніше якби він був смажений, а не сирий.
Роботою продавця задоволена